Úvod > Pre vystavovateľov > Prihlásenie vystavovateľa

Prihlásenie vystavovateľa

 

Výstavná expozícia

Výstavná expozícia vystavovateľa sa skladá z výstavnej plochy a predvádzacie plochy (voliteľne). V rámci areálu výstavy je každá výstavná expozícia umiestnená pri spevnenej prístupovej komunikácie, samotná plocha expozícii sa potom nachádza na zatrávnenom povrchu.

 • Výstavná plocha
  Výstavná expozíciaVýstavná plocha je určená na umiestnenie výstavného stánku s prezentovanými produkty či statickú prezentáciu strojov a techniky. Pred začiatkom výstavy bude každá výstavná plocha pokosená, na požiadanie sa za príplatok zabezpečí pokrytie výstavnej plochy štiepkou alebo len pripraví požadovaný objem štiepky pre vystavovateľov.
 • Predvádzacia plocha
  Predvádzacia plocha je určená pre praktické ukážky strojov v pracovnom nasadení. Na predvádzacích plochách možno bez akéhokoľvek obmedzenia vykonávať všetky činnosti súvisiace s tematikou výstavy: pôdne a zemné práce, kosenie a mulčovanie, štiepkovanie atď. Štandardne bude na každej predvádzacej ploche pred začatím výstavy ponechaná vyrastená tráva s výškou cca 20 cm. Podľa individuálnej dohody možno časť plochy ponechať zarastenú trávou a časť pokosiť. Na účely praktických ukážok je možné k predvádzacej ploche za príplatok ďalej pripraviť požadované množstvo dreva (guľatiny, konárov) a štiepky.

 

Pred vyplnením prihlášky

Pri vypĺňaní prihlášky prosím zoberte zreteľ na nasledujúce skutočnosti:

 • Pri umiestnení výstavnej expozície sa vždy vychádzame zo zamerania vystavovateľa a jeho požiadaviek na predvádzané činnosti (kosenie, zemné práce a pod.), pričom musíme rešpektovať určité pravidlá v rámci areálu letiska.
 • Výstavná expozícia je vždy umiestnená pri prichádzajúcej komunikácii, na ktorú nadväzuje výstavná plocha a ňu následne plocha predvádzacia (až na výnimky založených z možností areálu výstavy).
 • Výstavná plocha je určená pre statické umiestnenie strojov, stanu apod. Predvádzacia plocha slúži výhradne pre praktické ukážky strojov v akcii, nie pre umiestnenie zázemia vystavovateľa.
 • V tomto ročníku už budeme, najmä pri ukážkach kosenia, veľmi prísne vyžadovať dodržiavanie hranice objednané predvádzacej plochy. Nemožno vykonávať žiadne ukážky mimo vymedzenej (objednanej) predvádzacej plochy, ak toto nie je priamo dohovorené s hlavným organizátorom.
 • Pokiaľ až na výstave zistíte, že by ste potrebovali viac priestoru pre vaše predvádzanie alebo expozíciu ako takú, je možné na mieste doobjednať väčšiu plochu (ak bude v danom mieste areáli k dispozícii).
 • Keďže chceme, aby naša výstava bola naozaj v pohybe, budeme až na výnimky (podľa témy Vašej expozície) vždy vyžadovať objednávku predvádzacie plochy a tiež následné predvádzanie počas výstavy. Napr. ak ponúkate kosačky či žacie traktory nedá sa objednať iba výstavná plochu.

Vopred ďakujeme, že nám pomôžete urobiť túto výstavu ešte kvalitnejšiu a profesionálnejšiu!

 

Dokumenty k dispozícii

 • Prihláška pre vystavovateľov (elektronická prihláška - je možné ju priamo vyplniť v tomto pdf súbore)
 • Všeobecné podmienky účasti

Pre prihlásenie na výstavu prosím vyplňte prihlášku a zašlite nám ju poštou alebo e-mailom na uvedené kontakty. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte.

 

Uzávierka prihlášok na výstavu je 15. 4. 2019!

Čím skôr obdržíme Vašu prihlášku, tým skôr budeme môcť na našich stránkach prezentovať Vaše novinky, ktoré budete chcieť predviesť na našu výstave...

Registrácia newsletteru

Zasielanie noviniek na Váš e-mail.

      Špeciálne stroje a novinky na výstave DemoGreen 2019
 • Šmykový nakladač Vermeer CTX100
  Šmykový nakladač Vermeer CTX100

  CTX100 je vybavený výnimočnou zdvíhacou a vyklápacou kapacitou pre efektívnejšiu prepravu materiálu v náročných pracovných podmienkach.

 • Svahový nosič Sauerburger GRIP 4
  Svahový nosič Sauerburger GRIP 4

  Jeho hydraulický pohon všetkých kolies so štyrmi rôznymi variantmi riadenia umožňuje veľmi dobrú manévrovateľnosť.

 • Mulčovač Kneilmann Zaunkönig
  Mulčovač Kneilmann Zaunkönig

  Veľmi výkonný podohradníkový a podzvodidlový mulčovač určený pre nakladače a traktory, dokonale obseká každý stĺpik.

 • Elektrický úžitkový voz Goupil G4
  Elektrický úžitkový voz Goupil G4

  Kompaktný elektromobil poskytuje najvyššie možné pohodlie a výkon a nastavuje nový štandard pre úžitkové elektromobily.

 • Štiepkovač Timberwolf TW 160PH
  Štiepkovač Timberwolf TW 160PH

  Kompaktný, silný a rýchly štiepkovač s elegantným dizajnom na jednonápravovom podvozku, maximálny priemer vkladaného materiálu až 152 mm.

Usporiadateľ
Stroje a technika pre profesionálne nasadenie | PROFISTROJE.CZ

Najväčšia internetová databáza profesionálnej techniky v Českej republike

Odborní garanti
AGROCAR SZUZ
Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně Zahradnická fakulta Mendelovy univerzity v Brně Mendelova univerzita v Brně
Technické zabezpečenie
Multifunkční nakladače Avant Snickers Hultafors Kioti